Vajinismus Tedavisinde Başarı Oranlarımız

18
Ağu
2014
Posted by: udalan  /   Category: vajinismus tedavisi   /   Yorum yapılmamış

Vajinismus Tedavisinde %100 Başarı

vajinismus-tedavisiVajinismus problemi yaşayan pek çok kadının kafasındaki sorulardan biri de bu tedavinin başarılı olup olmayacağıdır. Özellikle bu problemi uzun zamandır yaşayan çiftlerde problemin çözüleceğine karşı olan inanç daha da azalmış, karı – koca adeta bir öğrenilmiş çaresizlik içine girmişlerdir.

Uzun süredir devam eden problem, tedaviye geç başlama, önceki tedavilerin yarım bırakılması veya başarısız girişimler çiftin inancını oldukça kırar. Çoğu zaman erkeğin desteğinin olmaması, yapıcı değil suçlayıcı tavır içinde yaklaşması problemin çözümünü daha da zor bir hale getirir.

Bizim çalışmamızda terapi sürecine düzenli devam eden, eşinin desteğini de alıp uyumlu çalışan tüm danışanlarımız bu problemden kurtulmuştur. Neredeyse %100 başarı oranı ile devam ettiğimiz terapi süreçlerimizde siz de bu problemden kurtulabilirsiniz.

Unutmayın !!! Vajinismus, amansız çözümü olmayan bir hastalık değildir. %100 çözümü olan ve kurtulup evliliğinize ve hayatınıza mutlu şekilde devam edebileceğiniz bir kaygı bozukluğudur.

Author Avatar

About the Author

Yorum yapılmamış